بلبرینگ skf تقلبی
Spread the love

یکی از نکاتی که در مواقع خرید و فروش بلبرینگ ها باید به آن توجه زیادی داشته باشید و همچنین یکی از مشکلات بزرگ مشتریان این محصول می باشد, تشخیص بلبرینگ skf تقلبی و تشخیص اصلی آن می باشد.با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید تا اطلاعات کافی و مورد نیاز خود را در این زمینه کسب کنید.

معیار های تشخیص بلبرینگ skf تقلبی:

برخی از معیار های مهم در تشخیص بلبرینگ skf تقلبی از اصلی آن به شرح زیر می باشد:

  • نوع فونت حک شده در بلبرینگ, هر کدام از شرکت هایی که بلبرینگ تولید می کنند از فونت و اندازه مخصوصی برای نوشتن شماره ی فنی بلبرینگ استفاده می کنند.
  • کشور سازنده بلبرینگ, شماره های فنی کشور های سازنده را چک کنید تا مطابق با همان باشد.
  • قیمت بلبرینگ, قیمت ارزان بلبرینگ هیچ گاه به معنای کیفیت عالی آن نیست قیمت آن باید مناسب با ارزش آن باشد.
  • چگونگی بسته بندی و شکل ظاهری بلبرینگ, به رنگ و شکل بسته بندی این محصول توجه کنید تا بتوانید تشخیص دهید.
  • توجه به کاتالوگ بلبرینگ, به کاتالوگ مراجعه کنید و کد ها را با هم مقایسه کنید در صورتی که کد ها با هم فرق داشت آن جنس قلابی است.

توجه به همه ی این موارد که گفته شد به شما در زمینه تشخیص اصل بودن بلبرینگ کمک زیادی می کند.

شرکت فیدارگستر:

هنگام خرید بلبرینگ برای اطمینان از کیفیت استاندارد و مناسب محصولات مورد نیاز خود آن را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در غیر این صورت هزینه ی اضافی به شما تحمیل می کند. بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر یکی از توزیع کنندگان معتبر و بزرگ در سراسر نقاط ایران می باشد که در زمینه فروش بلبرینگ به ویژه SKF,FAG,NACHI و انواع یاتاقان,انواع نخ نسوز,انواع زنجیر صنعتی و … سابقه کار دارد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول کافی است تا از مشاوران ماهر و پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته ی ما در صفحه ی تماس این سایت بهره بگیرید. به علاوه با سفارش آنلاین این محصول در هر کجای ایران که باشید این شرکت محصول خریداری شده را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن برای شما ارسال می کند.

همچنین باید اضافه کرد که شرکت فیداراویل نیز در زمینه توزیع انواع روغن صنعتی در برند های مختلف از جمله شل,بهران,توتال و انواع گریس فعالیت گسترده ای دارد. شما می توانید در صورت داشتن تمایل و خرید این نوع روانکار ها از سایت این شرکت بازدید کنید و محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید.

حتما بخوانید  فروش بلبرینگ Skf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه