بوش یاتاقان

یکی از انواع متنوع پر مصرف یاتاقان ها, یاتاقان بوش می باشد, همین طور هر یک از یاتاقان ها کارایی مخصوص به خود را دارند در نتیجه در هنگام استفاده از آن ها به این نکته اساسی توجه کنید. این یاتاقان که شکل استوانه ای دارد به بوش یاتاقان معروف شده است و در زمینه هایی که بار موتور سبک باشد و همچنین محیط کار از رطوبت نسبتا مناسبی بر خوردار باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه قصد داریم تا شما را بیشتر با یاتاقان بوش آشنا کنیم تا اطلاعات کافی را در این حیطه کسب کنید.

تمام اطلاعات در مورد بوش یاتاقان:

تمامی بوش یاتاقان ها از مس و گرافیت تشکیل می شوند. یکی از ویژگی های این یاتاقان برقرار کردن ارتباط بین استاتور به علاوه روتور می باشد که این ویژگی این یاتاقان را پر مصرف کرده است. از کارایی دیگر بوش یاتاقان کاهش اصطکاک است. از نکاتی که باید توجه داشته باشید این است که این یاتاقان باید به طور مستمر روغن کاری شود و این امر لازم می باشد. که برای این کار می توانید از انواع روانکار ها مانند گریس ها و روغن صنعتی استفاده کنید ،اگر بخواهید اصلیت یاتاقان را بدانبد باید بگوییم, وسیله ای است که باعث حرکت نسبی بین دو قطعه یا بیشتر می شود که به حالت چرخشی یا خطی می باشد. از بوش یاتاقان ها در هنگام روانکاری در بین دو سطح ثابت و متحرک استفاده می شود.

بوش یاتاقان

نکات مهم درباره خرید

در مورد سرعت آن می توانیم بگوییم که کم و متوسط است همچنین عمر آن نیز متوسط می باشد. هنگامی که میزان ساییدگی یاتاقان بوش کم باشد میزان سختی آن نیز کم است اما لقی کم معمولا وجود دارد. از نکاتی که در هنگام خرید بوش یاتاقان لازم است بدانیم این است  که به جنس یاتاقان حتما توجه داشته باشید. و در آخر این محصول را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها ضربه و هزینه بالایی به شما تحمیل می کند.

حتما بخوانید  یاتاقان ثابت چیست ؟

بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر یکی از شرکت های معتبر و موفق در زمینه توزیع انواع یاتاقان ها و بلبرینگ و نخ نسوز می باشد که در این حیطه سابقه ی درخشان و دراز مدتی دارد. از اهداف اصلی این شرکت تنها جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد که در این زمینه موفقیت چشمگیری نیز داشته است. شرکت فیدارگستر تمامی محصولات خود را نه تنها به تهران و کلان شهر ها بلکه به سراسر نقاط ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول کافی است تنها با تماس با مشاوران ماهر و خبره ما در این زمینه بهره گیرید.

1 نظر

  1. AffiliateLabz گفت:

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه