خرید بلبرینگ ژاپنی

خرید بلبرینگ ژاپنی

Spread the love

خرید بلبرینگ ژاپنی

ژاپن یکی از کشورهای پیشرفته ای در تولید صنعت انواع بلبرینگ  و دیگر محصولات صنعتی می باشد, جزء بهترین جایگاه ها را در دنیا دارد و در زمینه تولید انواع بلبرینگ ها جزء برترین ها به شمار می آید. برای خرید بلبرینگ ژاپنی باید به نکات زیر توجه کرد از جمله :

  • قیمت بلبرینگ ها
  • کیفیت بلبرینگ ها
  • ساختار بلبرینگ ها
  • و …

که در ادامه ی این مقاله بیشتر در مورد این موضوعات مطرح شده به ویژه فروش بلبرینگ و … , صحبت خواهیم کرد.

انواع مدل های خرید بلبرینگ ژاپنی

ازبهترین و با کیفیت ترین برند ها در صنعت بلبرینگ ژاپنی می توان به  KOYO ، NACHI ، NTN اشاره کرد .

1-  بلبرینگ  NTN :

این نوع بلبرینگ در سال 1918  در ژاپن  ساخته شده است . این شرکت جزء بهترین و با کیفیت ترین بلبرینگ ژاپنی به شمار می آید. خرید  بلبرینگ از نوع  NTN  یکی از به صرفه ترین خرید های بلبرینگ می باشد زیرا برخلاف قیمت پایینی که دارد کیفیت مناسبی هم دارد .

این شرکت بیشتر تولید خود را در صنعت بلبرینگ خودرویی پیش برده است .

2-  بلبرینگ  koyo :

این بلبرینگ در سال 1921 در ژاپن تاسیس شده است .این بلبرینگ نسبت به بلبرینگ های دیگر از نظر قیمت و کیفیت بالایی بر خوردار است .

در واقع  KOYO نام تجاری شرکتی به اسم  JETKET  می باشد که محصولات خود را به این نام در بازار و فروشگاه ها عرضه می کند .

3- بلببرینگ  NACHI :

این شرکت در سال 1916 در ژاپن تاسیس  شده که این نوع بلبرینگ یکی از با کیفیت ترین بلبرینگ ژاپنی می باشد که علاوه بر کیفیت ، از قیمت مناسبی هم بر خوردار است و متقاضیان زیادی را به خودش جلب می کند ولی متاسفانه بعضی افراد مدل تقلبی این بلبرینگ را در بازار ارائه می دهند که باعث شد افراد زیادی در خرید بلبرینگ فریب بخورند .

جهت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ی بلبرینگ ها و دیگر محصولات صنعتی به ویژه یاتاقان صنعتی به دیگر مقالات ما رجوع کنید.

همه چیز در مورد شرکت فیدارگستر و خدمات این شرکت:

بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر یکی از توزیع کنندگان مطرح است که علاوه بر فروش بلبرینگ از جمله بلبرینگ SKF و یا بلبرینگ INA, در زمینه فروش یاتاقان صنعتی نیز فعالیت دارد و محصول مورد نیاز مشتریان خود را در بازده زمانی کوتاه به سراسر نقاط ایران ارسال می کند.

شرکت فیدارگستر این امکان را به شما می دهد که با اطلاعات کامل به صورت غیر حضوری محصولات ما را از صفحه ی فروشگاه بلبرینگ این وب سایت مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را خریداری فرمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر همانند قیمت یاتاقان و یا قیمت بلبرینگ با ما در از طریق صفحه ی تماس این وب سایت همراه باشید.

جهت نیاز به محصولات صنعتی دیگر از جمله انواع روغن صنعتی و یا انواع زنجیر صنعتی به وب سایت فیداراویل رجوع کرده و محصول دلخواه خود را به آسانی از طریق این سایت سفارش دهید.

حتما بخوانید  فروش بلبرینگ صنعتی

ما را در بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر همراهی کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه