بلبرینگ SKF, رولبرینگ

رولبرینگ skf

رولبرینگ skf

با این که رولبرینگ skf و نیز بلبرینگ skf از یک خانواده هستند اما جالب است که بدانید بلبرینگ ها نوعی یاتاقان به حساب می آیند و تحمل زیادی در بار ها دارند و نسبتاً در جا های کوچک قرار می گیرند.

رولبرینگ ها که در صنعت از اهمیت فراوانی به دلیل ایجاد سهولت در حرکت قطعات صنعتی برخوردارند دارای انواع مختلفی می باشند که شرکت اس کا اف از بهترین انواع آنها است.

رولبرینگ های تولید شده از شرکت skf به دلیل داشتن سطح کیفی بالا از شهرت جهانی برخوردارند . هرچند که برای دریافت بهترین کارایی باید به اصالت کالا در مورد آنها توجه نمود. اگر کیفیت این محصولات را کم اهمیت بشمارید قطعا در کنار ضرر های مالی با ضرر هایی نظیر تخریب قطعات نیز مواجه خواهید بود.

با مراجعه به بازرگانی فیدارگستر می توانید از خرید این محصول با کیفیتی اصیل اطمینان حاصل نمایید.
در ادامه به معرفی سایت خود می پردازیم. خرید محصولات ما به دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر بوده که با امکان فروش آنلاین می توانید در تمامی نقاط کشور امکان تحویل این محصولات را داشته باشید.

از ویژگی های اصلی رولبرینگ skf:

رولبرینگ ها دارای غلتش زیادی هستند به طوری که با یک حرکت نسبی بین دو قطعه جابجا می شودند.
تفاوت اصلی این دو محصول در اندازه تحمل و مقاومت آن ها در برابر انواع بار ها است. رولبرینگ skf مقاومت زیادی در برابر بار های شعاعی دارند اما بلبرینگ ها به طور یکسان هر دو بار را تحمل می کند و بیشتر در شرایط هایی استفاده می شود که هر دو بار وجود دارد.

معرفی انواع رولبرینگ ها:

رولبرینگ ها انواع زیادی داردند که در صنایع گوناگون از آن ها استفاده می شود که عبارتند از:

  • رولبرینگ های سوزنی
  • رولبرینگ های مخروطی
  • رولبرینگ های بشکه ای
  • و نیز رولبرینگ های استوانه ای

اگر می خواهید بدانید چه نوع رولبرینگ به کار شما می آید مطالب زیر را که به طور خلاصه برای شما عزیزان شرح داده ایم را در این وب سایت مطالعه نمایید.

رولبرینگ سوزنی یکی از انواع رولبرینگ skf:

این نوع از رولبرینگ های سوزنی که از رولبرینگ های اس کا اف به شمار می آیند در فضا های کوچک مورد استفاده قرار می ‌گیرد و تحمل خوبی نیز دارند اما قطر آن نسبت به طول قطعه کوچک می باشد.

نوع بشکه ای این محصول صنعتی چیست؟

اگر سرعت برای شما اهمیت دارد به شما پیشنهاد می شود از این نوع رولبرینگ ها استفاده کنید چرا که دارای سرعت بالایی است و همچنین بار های سنگین را می تواند به خوبی تحمل کند.

نوع استوانه ای این محصول صنعتی چیست؟

در مورد رولبرینگ های استوانه ای باید بگوییم که تحمل زیادی در برابر بار های شعاعی دارند و همچنین دارای سرعت زیادی می باشند.

نوع مخروطی این محصول صنعتی چیست؟

این نوع رولبرینگ در شرایطی به کار می روند که هر دو نوع بار یعنی (شعاعی و محوری) وجود داشته باشد به این معنا که تحمل هر دو بار را دارد.

 نکاتی در مورد مقایسه انواع رولبرینگ ها با یکدیگر و معرفی بهترین نوع آن:

رولبرینگ بشکه ای سرعت بسیار زیادی داره و می تواند بار های سنگین را به خوبی تحمل کند همچنین رولبرینگ استوانه ای هم سرعت زیادی دارد اما فقط قادر به تحمل بار های شعاعی است یعنی توانایی و قدرت تحمل بار های محوری را ندارد.

در صورتی که رولبرینگ های مخروطی هر دو بار را یعنی هم شعاعی و هم محوری را تحمل می کنند اما سرعت زیادی ندارند در صورتی که رولبرینگ های سوزنی در تحمل بار ها و سرعت قدرت معمولی و نرمالی دارند.

اما نکته مثبت راجب به این رولبرینگ های skf این است که در فضا های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد یعنیاگر شما دستگاهی دارید که کوچک است و فضای زیادی ندارد می توانید از این رولبرینگ استفاده کنید به طور کلی برای انتخاب رولبیرینگ بستگی به نوع دستگاه و نیازی است که شما دارید مثلا اگر به سرعت زیاد احتیاج دارید بهتر است رولبینگی را انتخاب کنید که سرعت زیادی دارد.

با مراجعه به سایت ما از خرید انواع بلبرینگ ها نظیر بلبرینگ skf که از جمله بهترین نوع این قطعات صنعتی است بهره مند شوید.
از طرفی می توانید به مشاهده قیمت محصولاتی نظیر قیمت و خرید و فروش یاتاقان ها و خرید بلبرینگ اس کا اف نیز از طریق مراجعه به سایت ما بپردازید.

درباره بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر و وب سایت آن:

بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر در زمینه های فروش بلبرینگ در برند های مختلف آن فعالیت می کند: بلبرینگ skf که جزو پر فروش ترین آن ها است و نیز بلبرینگ fag آلمانی و دیگر بلبرینگ nachi فعالیت می کند علاوه بر آن شرکت ما انواع محصولات صنعتی دیگر را نظیر انواع زنجیر صنعتی، انواع گریس نسوز، انواع روغن صنعتی، انواع نوار نقاله و غیره را دارا می باشد که با مراجعه به صفحه ی فروشگاه بلبرینگ این وب سایت های ما می توانید  آن ها را مشاهده کنید و در این صفحه فروشگاه به صورت آنلاین محصولات مورد نیاز خود را به آسانی تهیه کنید.

همچنین باید اضافه کنیم که در هر کجای کشور ایران که باشید می توانید با خرید انلاین, محصول صنعتی مورد نیاز خود را تهیه کنید و نیز می توانید به شرکت فیدارگستر مراجعه نمایید.اطلاعاتی مثل با ما در ارتباط باشید.

شما با مراجعه به فروشگاه ما قادر به خرید و فروش انواع محصولات از جمله انواع مدل های یاتاقان , انواع زنجیر صنعتی و انواع مدل های بلبرینگ اس کا اف هستید همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت بلبرینگ skf و یا قیمت یاتاقان و چگونگی خرید و فروش بلبرینگ اف آ گ و یا خرید و فروش بلبرینگ اس کا اف نیز با ما در ارتباط باشید و یا برای ارتباط با بخش کارشناسان و مشاوران ماهر ما وارد صفحه ی تماس با شوید و تمامی سوالات خود را از ما بپرسید تا به بهترین شکل ممکن شما عزیزان را راهنمایی کنیم.