فروش بلبرینگ

فروش آنلاین بلبرینگ

فروش بلبرینگ

مراکز مختلفی برای فروش آنلاین بلبرینگ صنعتی موجود است اما برای خرید بلبرینگ مناسب صنعتی، قبل از هر چیزی باید با انواع آن آشنا شده و در مورد هر کدام اطلاعاتی را کسب کنید.

در این مقاله سعی داریم در مورد مهمترین و پرکاربرد ترین انواع این قطعه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

مراکز معتبر فروش آنلاین بلبرینگ

همانطور که میدانید انتخاب درست این قطعه ی صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا می تواند به طور مستقیم روی کارکرد دستگاه های صنعتی موثر باشد.

در نتیجه برای خرید آن باید به مراکز معتبری مراجعه کنید که با توجه به نوع دستگاه شما، با کیفیت ترین برند ها را به شما پیشنهاد می کنند.

شرکت فیدارگستر با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه فروش بلبرینگ صنعتی نطیر بلبرینگ ina، بلبرینگ skf و …به شما کمک می کند تا مناسب ترین قطعه را( از نظر برند و قیمت) برای دستگاه صنعتی خود برگزینید.

با مراجعه به صفحه ی تماس با ما، با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید و با کسب اطلاعاتی جامع خرید مطمئنی را تجربه کنید.

این قطعات در انواع مختلفی تولید می شوند اما پرکاربرد ترین آن ها شامل موارد زیر می شوند:

شیار عمیق

از مهمترین ویژگی های این نوع قطعات، داشتن کیفیت مقاوم، ظرفیت تحمل بار زیاد ، اصطکاک کم و کارکرد بدون صدا می باشد.

قفسه ی این قطعات از جنس فولاد، فیبر یا برنج است که بر حسب نوع ، سری و انداره آن ها جنس آن ها نیز متفاوت است.

ابعاد این قطعات براساس استاندارد جهانی ISO ساخته می شود و همچنین تلورانس ساخت آنها مطابق با استاندارد نرمال  ISO می باشد.

فروش بلبرینگ

تماس زاویه ای

این نوع قطعات به دو دسته ی یک ردیفه و دو ردیفه تقسیم می شوند.

انواع تک ردیفه دارای زاویه تماس 40 درجه می باشند. نوع نرمال از این دسته، برای استفاده به طور تکی بکار می رود و برای مواردی است که نیروی محوری فقط از یک جهت بر آن وارد می شود.

نوع مشترک برای مواقعی است که دو یا چند زوج بلبرینگ باید با هم و به طرق مختلفی استفاده شوند.

تماس زاویه ای های دو ردیفه طرح A جدیدترین نوع این دسته هستند. زاویه تماس آنها 3http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg درجه می باشد.

این قطعات لقی نرمالی دارند و نسبت به اندازه ای که دارند لقی آن ها بین 5 الی 55 میکرون است.

فروش بلبرینگ

کف گرد

نوع کف گرد این قطعه به دوشکل یک طرفه و دو طرفه ساخته می شود.

این قطعات تنها قادر به تحمل بار محوری هستند و می توانند با سرعت بسیار بالایی به چرخش در آیند.

به علت جدایی پذیر بودن اجزای این قطعات، جا زدن آنها بسیار راحت است.

از مهمترین ویژگی های این قطعات می توان به دقت عملکرد بالا و ظرفیت تحمل بار زیاد اشاره کرد.

 انواع بلبرینگ های کف گرد:

یک طرفه، یک طرفه با واشر محفظه کروی و واشر نگهدارنده

دو طرفه

فروش بلبرینگ

در زیر برخی از برند های معروف برای فروش بلبرینگ صنعتی را به همراه قیمت آن ها مشاهده می کنید:

برند DPI مدل 6000 http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpgRS

۳,۳۷۳ تومان

برند FAG مدل 6http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg10

۸۸,۱۰۶ تومان

برند SKF مدل 6007 http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpgRS/C3

۴۴,۸۹۹ تومان

برند URB مدل NU 319 C3

۱,۹۰۴,۲۲۲ تومان

برند DYZVمدل 6308 ZZ

۳۱,۴۳۴ تومان

برند KG مدل 30308

۵۲,۴۶۹ تومان

از مهم ترین بلبرینگ ها

از مهمترین انواع بلبرینگها و محصولات مورد استفاده صنایع که تمامی آنها در برندهای ذکر شده در شرکت موجود می باشد می توان موارد زیر را نام برد:

  • بلبرینگ سوزنی: که داری لغزنده های سوزنی بوده و به دلیل دارا بودن ضخامت و پهنای کم سوزن، سرعت بالایی داشته و می تواند بار با مقدار بالا را تحمل کند. در انواع مدل های کف گرد، یک و دو ردیفه، ترکیبی نیز موجود می باشد.
  • بلبرینگ مخروطی: ساچمه و لغزنده مورد استفاده در این بلبرینگ ها به صورت استوانه ای یا مخروطی می باشد و سطوح لغزنده به صورت مخروطی است. برای تحمل پذیری بار در جهت های شعاعی و محوری کاملا مناسب است.
  • بلبرینگ استوانه ای: این دسته از بلبرینگ ها در صنعت بسیار کاربرد دارد. می تواند به خوبی بارهای شعاعی را دفع کرده و اصطکاک کمی نیز تولید کند.
  • بلبرینگ بشکه ای
  • انواع بلبرینگهای مورد استفاده در صنایع کشاورزی
  • لاینر بلبرینگ در برندهای معتبر همچون INA، HIWIN
انتخاب مناسب بلبرینگ

فروش بلبرینگ و انتخاب آن دارای فاکتورهای خاصی می باشد که قبل از خرید باید به آن توجه اساسی شود. برای درک بهتر این مسئله به چند نکته زیر توجه کنید:

  • خنثی سازی بار: مهمترین فاکتور در خرید انواع بلبرینگها، تعیین بار و جهت آن می باشد. عموما بارهای موجود در صنعت یا از نوع شعاعی، محوری و یا ترکیبی از آن دو می باشند.
  • سرعت و میزان بار: دو فاکتور مهم دیگر در خرید بلبرینگها، توجه به میزان سرعت زاویه ای و میزان بار اعمالی می باشد. اگر مقدار بار زیاد باشد، باید بلبرینگهای بزرگتری را خریداری کنید اما به همان نسبت سرعت زاویه ای کمتر می شود.
  • شرایط و محیط کار: محیط کار کارخانه، عامل مهم دیگری در خرید بلبرینگها می باشد و ماده و جنس بکار گرفته شده در ساخت بلبرینگها تغییر خواهد کرد. عموما در محیط های پر از گرد و خاک باید بلبرینگ حفاظ دار خریداری شود. اگر محیط دارای رطوبت است استفاده از فولاد ضد زنگ انتخاب خوبی خواهد بود.
  • فضا: اگر فضای موجود در کارخانه برای نصب بلبرینگها کم است می توان از بلبرینگ های سوزنی استفاده کرد.