بلبرینگ, رولبرینگ

فروش انواع رولبرینگ FAG

فروش انواع رولبرینگ FAG

فروش انواع رولبرینگ FAG یکی از پرکاربردترین و با اهمیت ترین محصولات شرکت آلمانی اف آ گ می باشد. براساس شکل ساچمه ها و قدرت تحمل بار در جهات شعاعی و محوری، رولبرینگ های متعددی وجود دارند که شرکت FAG آنها در مدل ها و کدهای مختلف تولید می کند و عبارتند از: رولبرینگ سوزنی، مخروطی، استوانه ای و … می باشد.

 

اطلاعاتی کلیدی برای خرید و فروش انواع رولبرینگ FAG

رولبرینگ FAG یکی از پرکاربردترین و با اهمیت ترین محصولات شرکت آلمانی اف آ گ بوده که در بسیاری از صنایع های مختلف و تمامی ماشین آلات اعم از صنعتی و غیر صنعتی و در مدل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از رولبرینگ ها می توان دو قطعه مختلف را به حرکت در آورد و مانع از برخورد آن دو به یکدیگر شد. استفاده از این قطعه در صنعت بسیار اهمیت دارد و از خرابی قطعات بر اثر داغ شدن، خوردگی، اصطکاک، تولید سر و صدا و … جلوگیری می کند و باعث افزایش طول عمر قطعات و دستگاه ها می شود. از مهمترین و برجسته ترین ویژگی رولبرینگ FAG می توان به توانایی بسیار بالای آن در خنثی سازی فشار های شعاعی در قطعات مختلف و فشارهای وارده بر آن دانست.

فروش انواع رولبرینگ FAG در کارخانه در انواع و مدل های بسیار متنوعی تولید و طراحی می شوند و هر کدام مشخصات و ساختار مخصوصی داشته و برای کار مشخصی تولید شده اند. در صورتی که قصد دارید با انواع رولبرینگ ها و همچنین کارکرد آنها در کارخانجات و دستگاه های مختلف اطلاعات بدست آورید، کافی است با شماره شرکت تماس گرفته و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

رولبرینگ FAG

دسته بندی رولبرینگ FAG

طبقه بندی رولبرینگ ها دارای اصول و قواعد خاصی می باشد و تمامی محصولات و طراحی های آن بر مبنای نیاز صنعت تولید می شوند. رولبرینگ FAG هم به دلیل معتبر بودن شرکت و همچنین صادرات بسیار زیاد آن به اکثر کشورهای صنعتی و غیر صنعتی دنیا از این استانداردها به دور نبوده و تمامی محصولات تولیدی این شرکت بر مبنای نیاز دستگاه های مختلف تولید و روانه بازار می شوند. مهمترین فاکتورهای لازم برای تولید رولبرینگ ها به قرار زیر است:

  • مصارف صنایع
  • تحمل بار در جهات مختلف نظیر شعاعی، محوری و یا ترکیب این دو
  • استفاده از ساچمه های مختلف در ساختمان رولبرینگ

به جرات می توان گفت در بین سه گزینه بالا، توجه به گزینه سوم بسیار با اهمیت تر می باشد. شکل و نوع ساچمه استفاده شده در ساختمان رولبرینگ FAG می توانند تاثیر بسزایی در کاهش و افزایش اصطکاک بین سطوح و قطعات مختلف، تحمل پذیری بار در جهات مختلف، شدت تنش مکانیکی دستگاه ها، نحوه انتقال بار داشته باشد. انواع و اقسام شکل های مختلف ساچمه های طراحی شده توسط شرکت برای رولبرینگ FAG عبارتند از: ساچمه استوانه ای، سوزنی، بشکه ای و مخروطی می باشد.

هر کدام از ساچمه ها نیز دارای مدل ها و کدهای مختلفی می باشند که مناسب یک دستگاه و قطعه خاص در صنعت می باشد.

بر فرض مثال نوع استوانه ای آن دارای مدل های مختلفی می باشد که می توان به: نوع تک ردیفه، بدون شبکه و کف گرد اشاره کرد. هر کدام از مدل ها نیز انواع مختلفی را شامل می شود.

مثلا نوع تک ردیف بر مبنای میزان قطر داخلی کد های مخصوصی دارد که هر یک مناسب سیستم خود می باشد.

رولبرینگ FAG

تعریف مختصر از انواع رولبرینگ FAG

رولبرینگ استوانه ای:

  • رولبرینگ های استوانه ای تولید شده توسط شرکت FAG در دو دسته شناور( Nو NU) و غیر شناور(NJ) طراحی و تولید می شوند. دسته اول یعنی نوع شناور قادر است از هر دو سمت بارهای محوری را تحمل کند ولی نوع غیر شناور آن فقط می تواند از یک سمت بار را تحمل کند.

رولبرینگ FAG

رولبرینگ سوزنی:

  • این رولبرینگ در واقع کوچک شده رولبرینگ استوانه ای می باشد. اگر میزان قطر رولر را کم کرده و نسبت به طول آن کاهش دهیم، رولبرینگ سوزنی حاصل می شود که فقط قادر است بارهای شعاعی را تحمل کند. پرکاربردترین نوع آن کف گرد است که علت آن اشغال فضای بسیار کم آن در مجموعه دستگاه ها می باشد.

رولبرینگ FAG

 

  • رولبرینگ مخروطی: یکی دیگر از انواع رولبرینگ FAG نوع مخروطی آن می باشد که بسیار هم در صنایع کاربردی است. رینگ درونی آن دارای دو لبه بوده و قادر است بارهای شعاعی و محوری را تحمل کند و قابلیت تفکیک هم بین این دو بار وجود دارد.

رولبرینگ بشکه ای:

  • استفاده از این قطعه صنعتی بیشتر در صنایع با بارهای سنگین می باشد و جز رولبرینگ های خود تنظیم به حساب می آید. استحکام و قدرت تحمل بار آن بسیار بالا بوده و در صنایع بزرگ کاربرد فراوانی دارد.

فروش بلبرینگ و رولبرینگ های زیادی توسط شرکتFAG تولید و طراحی شده اند و هر کدام مشخصه خاص خود را دارا می باشند. برای اطلاعات بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید.

شرکت بازرگانی بلبرینگ فیدار گستر ارائه دهنده انواع برند بلبرینگ skf، رولبرینگ و بلبرینگ fag، هم چنین از دیگر محصولات صنعتی ما شامل روغن صنعتی، نوار نقاله، زنجیر صنعتی، تسمه و غیره می باشد.

فروش انواع رولبرینگ FAG در تهران

همانطور که گفته شد رولیک ها جزو محصولات بسیار پرطرفدار می‌باشند که فروش بسیار گسترده‌ای در طی سال‌های اخیر در ایران داشته و به همین دلیل است که فروشنده های بسیار زیادی از جمله صنعتگران سرشناس به دنبال خرید و فروش این محصولات به صورت عمده هستند تا بتوانند فروش خوبی را از این محصولات داشته باشند.

همانطور که می زنیم برند FAG روز برندهای معتبر ایران بوده و مانند دیگر برندها از جمله برند بلبرینگ ناچی جزء پرفروش ترین ها و پرطرفدارترین برند ها نیز محسوب می شود.
این برند فروش بسیار خوبی را از تمامی مدلهای محصولات خود از جمله انواع رولبرینگ ها و انواع بلبرینگ ها داشته است است به همین دلیل است که امروزه شاهد خرید و فروش زیاد این محصول در بازار هستیم.

خرید و فروش این محصول در فیدار

فروشگاه فیدار گستر مجهز به انواع قطعات صنعتی بوده و شام می توانید با مراجعه به این فروشگاه از انواع قطعات صنعتی در برندهای معتبر خریداری کنید همچنین برای دریافت اطلاعات درباره این محصولات از جمله اطلاعاتی مثل قیمت بلبرینگ و قیمت های محصولات مورد نظر خود و ویژگی های عملکردی آن ها.

درباره ی ما

با مراجعه به فروشگاه سایت بازرگانی بلبرینگ فیدار گستر شما قادر به خرید و فروش انواع قطعات صنعتی از جمله یاتاقان صنعتی و محصولاتی مثل زنجیر صنعتی هستید و می توانید برای خریداری انواع محصولات دیگر از جمله روغن صنعتی نیز از طریق فروشگاه اقدام کنید و قادر به مطلع شدن از قیمت یاتاقان و زنجیر صنعتی و تمامی محصولات فروشگاه شوید.

 

3 نظر در “فروش انواع رولبرینگ FAG

نظرات بسته شده اند.