بلبرینگ SKF

فروش بلبرینگ skf

بلبرینگ skf

[vc_row content_placement=”middle” ovic_vc_custom_id=”ovic_vc_custom_61785fc5c9065″ css=”.vc_custom_1619519369808{margin-right: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”][vc_column][kuteshop_products productsliststyle=”owl” product_style=”4″ product_image_size=”340×340″ per_page=”1http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg” owl_number_row=”3″ owl_ts_items=”http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg” products_custom_id=”kuteshop_custom_css_61785fc5de69c” taxonomy=”%d8%a8%d9%84%d8%a8%d8%b1%db%8c%d9%86%da%af-skf” ovic_vc_custom_id=”ovic_vc_custom_61785fc5c906d”][/vc_column][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text ovic_vc_custom_id=”ovic_vc_custom_61785fc5c906f”]

 

فروش بلبرینگ skf یکی از بهترین برندهای بلبرینگ در جهان می‌باشد که توسط شرکت سوئدی skf تولیدشده است. ما مفتخر هستیم که نمایندگی فروش این بلبرینگ را در کشور ایران داریم.

شرکت skf شرکتی سوئدی بوده و بلبرینگ skf را در انواع و اندازه‌های مختلف برای صنایع گوناگونی تولید می‌کند.

 این شرکت فعالیت بین‌المللی خود را از سال 1907 آغاز کرده است.

درزمینهٔ تولید بلبرینگ در کشورهای زیادی در جهان به تعداد 130 کشور دارای نمایندگی‌ رسمی و فعال است.

اولین بلبرینگ‌های تولیدی این شرکت بلبرینگ‌های خودتنظیم بوده است.

 

بلبرینگ Skf - شرکت Skf

انواع فروش بلبرینگ SKF

بلبرینگ skf دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک مناسب کار خاصی طراحی و تولید شده است. برند SKF در کنار برندهای مطرح دنیا همچون FOG، KOYO و … قرار داشته و در دنیا دارای نمایندگی های زیادی می باشد. زیرا مواد بکار رفته در ساخت این محصول از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و به دلیل دارا بودن استاندارد بین المللی و درجه کیفیت بالا مورد تقاضا بسیاری از صنایع بزرگ و مطرح دنیا همچون خودرو سازی، هواپیما سازی، صنایع فولاد سازی و … می باشد. رولبرینگ ها در واقع دسته ای از برینگ ها به حساب می آیند که طبق قانون غلتش موجب حرکت دو جسم به صورت نسبی می شود. یعنی نحوه تماس ساچمه های داخلی رولبرینگ با سطح یا جسم مورد نظر به صورت خطی بوده و همین عامل باعث مقاومت بسیار بالا در برابر فشارهای حداکثری به صورت یک خط شعاعی می شود.

رولبرینگ ها در مقابل بلبرینگ ها قادر نیستند نیروهای محوری را به خوبی تحمل کنند به همین علت برای تحمل فشار محوری باید از بلبرینگ استفاده کنید که در این رابطه هم برند بلبرینگ SKF بسیار محبوب می باشد. در مجموع کلمه رولبرینگ یک کلمه انگلیسی بوده و از دو عبارت رول و برینگ تشکیل شده است که به اختصار می توان رول را محوریت اصلی چرخش ساچمه و برینگ را به عنوان بالشتک یا نگهدارنده ساچمه تعریف نمود. حال در این بین رولبرینگ SKF نسبت به دیگر برندها برتری بالاتری را شامل شده و طراحی های منحصر به فرد با مقاومت بالا در برابر نیروهای شعاعی برخوردار است. همچنین شرکت بزرگ SKF یک شرکت سوئدی به سال تاسیس 1907 میلادی بوده که قدمت بسیار زیادی هم دارد و توانسته است با بکارگیری مهندسین خبره فروش محصولات خود را بیش از پیش کند. همچنین در این شرکت تحقیق و توسعه محصولات جدید نیز در دستور کار قرار گرفته و به زودی شاهد محصولات با کیفیت تر با قیمت کمتر هم خواهیم بود.

انواع بلبرینگ skf کاربرد انواع بلبرینگ SKF

خرید و فروش بلبرینگ skf تولید شده توسط شرکت SKF دارای تنوع بسیار زیادی بوده و هر مدل دارای ابعاد و مشخصه ویژه و خاصی می باشد. زیرا امروزه صنایع رشد قابل توجهی داشته و با توجه به پیشرفت علم در حوزه صنعت تجهیزات جدیدتری تولید می شوند که برند SKF نیز جز برندهای مطرح در جهت همگام شدن با تکنولوژی های جدید می باشد. از این رو سعی کرده است تنوع محصولات خود را بیشتر کرده تا نیاز شما را به یاتاقان ها و انواع برینگ ها به خوبی پاسخ دهد. از این رو رولبرینگ SKF دارای انواع مختلفی می باشد که در این مقاله فقط با بخش کوچکی از آنها آشنا خواهیم شد.

فروش بلبرینگ skf نوع سوزنی

قطعا هر تولید کننده ای برای جلو افتادن از رقیب خود نیاز به تولید بیشتر محصولات با کیفیت بالاتر دارد. از این رو در کنار مرغوبیت محصول، سرعت در تولید بیشتر محصولات هم حرف اول را خواهد زد. زیرا با گسترش تعداد ماشین آلات مختلف قطعا هزینه صرف شده جهت تولید محصولات بیشتر شده و صرفه اقتصادی برای شروع کار نخواهد داشت. از این رو باید برای تجهیزات مکانیکی و چرخشی خود در ماشین آلات مختلف از رولبرینگ های سوزنی مطلوب استفاده کنید تا سرعت کار افزایش پیدا کند.

خرید بلبرینگ SKF یکی از این موارد بوده که سوزن های موجود در رول اصلی دارای کیفیت مرغوب بوده و از سطح اصطکاک کمتری نسبت به دیگر برندها برخوردار می باشد که علت آن هم در طراحی جدید این محصول می باشد. از این رو مدل های مختلفی از رولبرینگ سوزنی موجود می باشد که هر یک مشخصه خاص خود را دارا است. اگر قصد دارید سرعت کار به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده یا میزان مانوردهی مطلوب و خوبی داشته باشد باید مدلی از بلبرینگ SKF نوع سوزنی را انتخاب کنید که در رول آن تعداد سوزن ها بیشتر باشد.

زیرا سطح تماسی با قطعه بیشتر شده و مانور دهی را با سرعت بالاتری انجام می دهد. اما عیبی که این نوع رولبرینگ با تعداد بالاتر سوزن ایجاد می کند این است که به دلیل افزایش سطح تماس میزان نیروی مقاوم بیشتر شده و باعث تولید گرما می شود. ولی در این مورد هم بلبرینگ SKF نبوغ خود را به کار گرفته و تا حد بسیار زیادی مانع از تولید اصطکاک و گرمای زیاد می شود که تمامی این موارد در آزمایشگاه به خوبی تست شده است. رولبرینگ های سوزنی موجود در این برند با توجه به نوع کار به انواع تک ردیفه، دو ردیفه، مفصلی و … دسته بندی می شوند.

مهم ترین نکته در ارتباط با خرید این قطعه پرکاربرد این است که اگر قصد دارید طول عمر قطعه در هنگام کار مستمر زیاد گردد حتما بر طبق یک برنامه مشخص ساچمه های آن را گریس کاری نمایید. زیرا با قرار گیری گریس بر روی ساچمه و هولدر، دوام پذیری قطعه افزایش پیدا کرده و موجب صدای تولیدی کم به همراه کاهش اصطکاک و گرما می شود.

خرید و فروش بلبرینگ skf نوع استوانه ای

برخی از ماشین آلات هم به گونه ای می باشند که رول های سوزنی قادر به تحمل بار آنها نمی باشد و یا نمی تواند سطح تماس خوبی با آنها برقرار کند. از این رو استفاده از رولبرینگ استوانه ای چاره کار خواهد بود، زیرا رول های موجود در آن به جای سوزن دارای استوانه بوده که سطح مقطع آن به جای یک دایره کوچک دارای دایره بزرگتر با سطح روکش بیشتر می باشد که تحمل پذیری بارهای سنگین تر را امکان پذیر می کند. اگر بار موجود دارای نیروی زیادتری باشد هم می توان جهت بهبود فرایند، یک بلبرینگ را هم با رولبرینگ استوانه ای سری کرد. در این بین رولبرینگ SKF نوی استوانه ای کاربرد زیادی در صنایع دارد زیرا هم به روز تر ساخته شده و هم به خوبی قادر است هر نوع نیروی شعاعی را دفع کند. انواع مختلف این رولبرینگ هم به صورت کف گرد، پرغلتک و … در شرکت فیدار گستر موجود می باشد.

بلبرینگ بشکه ای SKF

رولبرینگ بشکه ای هم نوع دیگری از بلبرینگ های برند SKF می باشد که شیارهای غلتطک آن دارای زاویه بوده و این امر باعث می شود تا در برابر حرکت های زاویه دار حساسیت نداشته و به خوبی مانور دهی داشته باشد. همچنین بلبرینگ بشکه ای SKF دارای خاصیت خود تنظیمی بوده و با قرار گیری در دستگاه به خوبی خود را در برابر هر نوع حرکتی تنظیم می کند که یکی از ویژگی های بسیار مطلوب این برند به حساب می آید. همچنین قدرت تحمل نیروی شعاعی هم در آن زیاد تر از باقی رولبرینگ ها می باشد.

علاوه بر رولبرینگ های اشاره شده در بالا نوع دیگری از رولبرینگ ها هم موجود است که آن نوع مخروطی می باشد که ساچمه های آن به صورت مخروطی بوده و جهت سایش کمتر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد.

بلرینگ skf انواع خرید بلبرینگ‌های skf به شرح زیر می‌باشد:

1.  شیار عمیق
http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg. خو تنظیم کروی
3. بلبرینگ تماس زاویه‌ای استوانه‌ای که دارای بوش داخلی ثابت یا متحرک می‌باشد
4. سوزنی
5.  کف گرد
6. بلبرینگ کارب و مخروطی که بلبرینگ‌های سری کارب را فقط شرکت skf تولید می‌کند.

 

بلبرینگ Skf - شرکت Skf

 

بزرگ‌ترین فروش بلبرینگ skf

 

تا به امروز بزرگ‌ترین بلبرینگ جهان توسط شرکت skf تولیدشده است.

این بلبرینگ استوانه‌ای و دارای آب‌بند می‌باشد.

اندازه بلبرینگ بزرگ skf ازنظر ارتفاع 515 میلی‌متر و قطر داخلی 900 و قطر خارجی 14http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg0 میلی‌متر می‌باشد .

برای ساخت این بلبرینگ بزرگ شرکت skf در یک معدن بزرگ مس چیزی در حدود 6 ماه زمان صرف کرده است.

جالب است بدانید که این بلبرینگ وزنی به‌اندازه سه تن دارد.

اما در مقایسه با بلبرینگ بزرگ srb http://fidargostar.net/wp-content/uploads/http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp0http://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webphttp://fidargostar.net/wp-content/uploads/2022/06/p-16.webp/06/blog-new-5-min.jpg41/900 سه برابر سبک‌تر است.

 

بلبرینگ Skf - شرکت Skf

بلبرینگ های ضد لرزش SKF

SKF یکی از بزرگترین شرکت های اروپایی تولید کننده انواع مختلف بلبرینگ ضد لرزش، روغن های صنعتی و رولبرینگ ها در دنیا می باشد که تا کنون توانسته است صادرات خود را به بیش از 140 کشور دنیا ارسال کرده و در تمامی شهرها دارای نمایندگی فعال باشد. از دیگر ویژگی های مطلوب محصولات برند SKF ساخت و تولید مطابق با استاندارد متریک می باشد. یعنی قادر است قطعات پیشرفته خود را در ابعاد و سایز میلیمتری تولید کرده و نیاز صنایع را به دقیق ترین تجهیزات به خوبی پاسخ دهد.

برند اصلی به رنگ آبی با حاشیه قرمز در زیر کادر آبی بوده و تمامی اجناس در تولید قطعات از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. همچنین تولید و فرآوری فلزات برای تهیه قطعات صنعتی در سیستم های پیشرفته ای حرارت دهی می شوند تا مقاومت و استحکام قطعه افزایش پیدا کند و در مواجه با فشار زیاد دچار فروپاشی و شکست نشوند.

به منظور جلوگیری از لرزش و سر و صدای زیاد، پوشش مناسبی بر روی قطعات ایجاد شده تا بتواند عوامل غیر مطلوب موجود را به مقدار زیادی کاهش دهد. از این رو بلبرینگ ضد لرزش SKF با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و با ایجاد حرکت نرم و روان خود آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

همانطور که در شعار شرکت بلبرینگ SKF آمده است، که با رشد بی رویه جمعیت و نگرانی های مرتبط با عوامل زیست محیطی در صنایع و پیشرفت زیاد در تمامی حوزه های صنعتی، برند SKF برطرف کننده مشکلات شما خواهد بود و چرخشی ایمن و روان بدون وجود صدا را برای شما مهیا خواهد کرد. موارد کاربرد بلبرینگ ضد لرزش SKF بسیار زیاد بوده و می توان به بکارگیری آن در قطار های برقی، اتوبوس، موتور سیکلت، تجهیزات تصفیه آب، توربین های بادی و …. اشاره کرد.

sskkffخطرات حاصل از لرزش بلبرینگ

هر چقدر میزان لرزش و ارتعاشات بلبرینگ در حین کار بیشتر باشد، دوام پذیری قطعه کاهش یافته و موجب بروز سر و صدای زیادی در محیط کار می شود که چندان مناسب نیست. علت بروز این مشکل به دلیل عدم صاف بودن حلقه و ساچمه های داخلی آن می باشد که این ناهماهنگی باعث بروز لرزش و صدا خواهد شد. زیرا نواقص موجود باعث حرکت ساچمه به صورت شعاعی شده و همین عامل باعث بروز لرزش می شود. همچنین با شناسایی چندین پارامتر می توانید تعداد ارتعاشات هر بلبرینگ را در زمان مشخص شده تعیین کرده و بعد از بروز اولین آسیب از بلبرینگ طول عمر آن را تخمین بزنید. یکی از این پارامترها جابجایی اوج می باشد که حد فاصل بین ارتعاش بالا و پایین است.

زمانی که صفحه خارجی بلبرینگ در حین کار دچار لرزش می شود به اندازه یک مقدار معین به سمت بالا و به همین مقدار به سمت پایین رفته و دوباره به نقطه آغازین خود می رسد. دومین پارامتر چرخه لرزش بوده و مقدار زمانی است که بلبرینگ از نقطه شروع به اوج و سپس به نقطه پایین و دوباره به نقطه آغازین می رسد. که در هنگام کار بر حسب سرعت چرخش این سیکل به طور متناوب تکرار می شود و پس از مدت زمان نامشخص دچار خرابی بلبرینگ خواهد شد.

اما این مورد تنها عامل ایجاد لرزش در یاتاقان ها نبوده و عوامل محیطی دیگر نیز برای آن وجود دارد. مثلا اگر در کنار این دستگاه که بلبرینگ بر روی آن متصل شده است دستگاه های دیگری نیز موجود باشد که دارای لرزش و تکانه بالایی باشد، لرزش دستگاه های مجاور می تواند بلبرینگ را دچار لرزش ناخواسته کند. از عوامل مخرب لرزش بلبرینگ می توان به خستگی بلبرینگ و زودتر خراب شدن آن اشاره کرد. همچنین بلبرینگ های کوچکتر هم به دلیل ساختار ضعیف و تحریف حلقه و بکارگیری شفت ضعیف قطعا دچار ارتعاشات زیادی خواهد شد که حتما باید برای آن راه چاره ای اندیشیده شود.

اما بلبرینگ ضد لرزش SKF با بهره گیری از تکنولوژی های جدید توانسته است لرزش در بلبرینگ ها را حتی در سرعت های بالا از بین ببرد، که در ادمه در مورد آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

bollbearing

 

قیمت خرید و فروش بلبرینگ skf با توجه به کیفیت آن

 شرکت بلبرینگ skf در تولید بلبرینگ‌های خود از آخرین فنّاوری‌های روز دنیا استفاده می‌کند .

به همین دلیل بلبرینگ‌های تولیدی این شرکت دارای کیفیت بالایی بوده است.

این امر را می‌توان در جایگاه برتری که این شرکت در بین برندهای دیگر در کل جهان دارد به‌خوبی متوجه شد.

همچنین این شرکت پشتیبانی فوق‌العاده بالایی دارد.

این امر سبب شده این برند در کشورهای مختلف از جایگاه ویژه‌ای در بین خریداران برخوردار باشد.

حتی در کشور ایران برندهای بلبرینگ skf با شماره فنی‌های مختلف در بازار موجود می‌باشد.

با توجه به این‌که این چندساله اخیر برندهای گوناگون از شرکت‌های مختلف دیگر وارد بازار ایران شده است اما کیفیت بالای بلبرینگskf سبب شده این بلبرینگ همچنان مشتریان خود را داشته باشد.

 

بلبرینگ Skf - شرکت Skf

 

نکته‌ی مهم درباره خرید و فروش بلبرینگ skf :

 

شاید تصور کنید که بخاطر سوئدی بودن شرکت skf تمام بلبرینگ‌ skf موجود در بازار ساخت این کشور می‌باشند.

اما در عمل این‌طور نیست ؛ زیرا این شرکت بزرگ در بیش از 100 کشور دارای کارخانه‌ی تولید بلبرینگ دارد.

سیاست‌گذاری بلبرینگ Skf به گونه ای است که بلبرینگ‌هایی که در کشور مقصد تولید می‌شوند به نام همان کشور برچسب می‌خورد.

بنابراین بلبرینگ‌هایی که ساخت کشور سوئد هستند بر روی آن‌ها عبارت made in Sweden درج‌شده است.

درنتیجه در صورتی که پشت جعبه بلبرینگ skf نام کشور دیگری درج‌شده بود این به این معنی تقلبی بودن آن نیست.

در کشورما بلبرینگ‌های تولیدی شرکت بلبرینگ skf اکثر از سه کشور بزرگ ایتالیا، آلمان و سوئد در بازار موجود می‌باشند.

بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر واردکننده و عرضه کننده بلبرینگ skf در ایران می باشد که در این راستا کیفیت کالاهای خود را ضمانت می کند

شرکت ما به عنوان یکی ازمعتبرترین نمایندگی فروش بلبرینگ skf در ایران می باشد که  در زمینه های دیگر از جمله : روغن صنعتی و گریس و … هم فعالیت می کند شما می توانید در صفحه محصولات با ما همراه باشید .

اطلاعات بیشتر :

شما با مراجعه به فروشگاه ما قادر به استفاده از امکاناتی چون خرید و فروش بلبرینگ FAG و یا مدل بلبرینگ SKF و همچنین به تازگی از محصولاتی مثل روغن صنعتی و انواع  زنجیر صنعتی رونمایی کرده ایم.

این برند معتبر ویژگی های بسیار زیادی در مدل های خود به کار برده است که این برند را به یک برند پر طرفدار و با کیفیت تبدیل کرده است به همین دلیل است که توانست در بازار فروش قطعات صنعتی فروش گسترده ای را داشته باشد.

ما در فروشگاه سایت خود از انواع محصولات و مدل های این برند قرار داده ایم که همچنین خرید و فروش از طریق سایت ما راحت تر و به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز امکان پذیر بوده و شما می توانید به راحتی از هر جایی از ایران هستید مدل های مورد نظر خود را به صورت عمده و یا تکی خریداری کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت خرید بلبرینگ و قیمت انواع مدل ها می توانید با ما در ادامه مقالات سایت همراه باشید.

 

بلبرینگ Skf - شرکت Skf[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

40 نظر در “فروش بلبرینگ skf

 1. امیر علی نوابی گفت:

  بخاطر محصولات کامل و سایت خوبتون ممنونم خریدمو دیگه آنلاین انجام میدم.

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   مچکرم

 2. نوید صادقی گفت:

  ممنون بابت اطلاعات کاملتون و اینکه ایا در تعطیلات هم فروش دارید؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   بله دوست عزیز شما می تونید حتی در ایام تعطیل سفارش بدید .ما محصول سفارش داده شده رو به صورت رایگان به سراسر ایران براتون می فرستیم

   1. جوادی گفت:

    وای چقد خوب

 3. بهنام گفت:

  سلام ایا بلبرینگ تمام سرامیک میتونه ضربات که به چرخ موتور سیکلت وارد میشه رو تحمل کنه و نشکنه.

 4. آیا بلبرینگبلبرینگ 2215 eK/w33 SKF موجود هست؟

 5. بلبرینگ های skf بهترین بلبرینگ ها هستند برای ابزار های مختلف.
  سایت ما هم دارای بهترین برند ها از روغن های صنعتی و انواع روانکار هاست از صفحه محصولات ما هم دیدن فرمایید.

 6. https://fidaroil.com/category/-/ گفت:

  ممنون از کیفیت های خوبتون .من اگه بخوام به صورت عمده بلبرینگskf بخرم شما می فروشید تعداد؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   سلام دوست عزیز بله ما فروش عمده ی بلبرینگskf هم داریم با ما تماس بگیرید

  2. سعید گفت:

   من بلبرینگ های skf رو به صورت عمده ازشون خریداری کردم قیمت های مناسبی دارند.

 7. حسین گفت:

  بلبرینگ ناچی هم موجود دارید؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   سلام بله موجود است

 8. داوود گفت:

  بلبرینگ skf تو همه سایزی موجوده؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   بله دوست عزیز موجوده

 9. علیرضا گفت:

  چجوری می تونم از اصل بودن محصولاتتون مطمئن بشم؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   محصولات ما از استاندارد جهانی بر خورد داره و ما محصولات تضمینی به مشتری ارائه می دهیم باز برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 10. سلام میشه لطفا کاتالوگ رو برای من بفرستید؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا مارک درخواستی را بگید تا کاتالوگ همان برند را برای شما ارسال کنیم

 11. وحید گفت:

  ممنون از کیفیت های خوبتون از سایت ما هم دیدن کنید

 12. شایان گفت:

  بابت مطالب مفیدتون مچکرم

 13. رحیم ترکمنی گفت:

  سلام.دو نوع بلبیرینگ با مشخصات زیر برای ماسین CNC با 4.000 rpm و قدرت موتور 15 KW نیاز دارم.
  دو عدد B7014 AA P4
  سه عدد B71916-C-T-P4S-UL
  و گریس کالبر
  لطفا قیمت و تضمین را به ایمیل من ارسال فرمایید.
  با احترام

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   سلام دوست عزیز چشم براتون ایمیل میکنیم

 14. مجتبی گفت:

  بلبرینگ کف گرد هم موجود دارین؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   بله دوست عزیز

 15. سپهر گفت:

  قیمت ها به روزه؟

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   بله ولی بازم لطف کنید تماس بگیرید ممنون می شم

 16. عباس گفت:

  سایت عالی دارین

  1. حمید گفت:

   واقعا عالی هستن

 17. محسن نیا گفت:

  ممنون از اظلاعاتی که بر روی سایت گذاشتین

 18. عباس گفت:

  نحوه خرید به چه شکلی هست

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   برای راهنمایی با ما تماس بگیرید

  2. عروجی گفت:

   من ازشون خرید کردم خیلی عالی هستن حتما ازشون خرید کنید

 19. بهزادی گفت:

  قیمتاتون نسبت به جاهای دیگه خیبی بهتره

  1. احمد گفت:

   واقعا قیمتاشون نسبت به جاهای دیگه که من پرس و جو کردم عالیه

 20. رضایی گفت:

  سلام بلبرینگ کف گرد دارین

  1. مدیر فیدارگستر گفت:

   بله موجود است

 21. رضایی گفت:

  ممنون از سایت خوبتون و پشتیبانی سایتون

 22. محمدی گفت:

  سلام یاتاق هم دارین

نظرات بسته شده اند.