فروش یاتاقان صنعتی

فروش یاتاقان صنعتی

Spread the love

فروش یاتاقان صنعتی

امروزه بیشتر شرکت ها برای کسب سود بیشتر اقدام به فروش یاتاقان صنعتی بی کیفیت کرده و زیان های مالی سنگینی را به صاحبان صنعت وارد می کنند در نتیجه برای خرید مطمئن این قطعه صنعتی باید اطلاعاتی را کسب کنید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

مراکز معتبر فروش یاتاقان صنعتی

برای خرید یاتاقان باید به مراکز معتبری مراجعه کنید که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند.

قیمت یاتاقان ها با توجه به نوع برند و مدل آن متفاوت است.

برخی برند ها کیفیت بیشتری داشته و طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

اما برخی از فروشگاه ها به علت اینکه واسط هستند، این قطعات را با قیمت بالاتری از قیمت اصلی آن به فروش می رسانند، در نتیجه باید هنگام خرید دقت کنید که فروشگاه مورد نظر مستقیما محصولات را عرضه کند.

شرکت فیدارگستر با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه فروش محصولات صنعتی، با کیفیت ترین برند ها را با مناسب ترین قیمت ها به فروش می رساند.

فروش یاتاقان صنعتی

درباره یاتاقان صنعتی

یاتاقان ها که از مهمترین قطعات در بیشتر ماشین آلات و دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی به شمار می روند، با تحمل بار های شعاعی و محوری قطعات متحرک را در مسیر حرکت خود نگه می دارند.

در صورتی که یاتاقان ها به طور مناسب روغن کاری شوند، اصطکاک را به به وسیله تماس لغزشی یا غلتشی تا حد زیادی کاهش می دهند.

هرچه اصطکاک کاهش یابد، سایش و فرسودگی نیز کاهش یافته و قطعات می توانند با سلامت کامل به کارکرد خود ادامه دهند.

در واقع یاتاقان بستری را فراهم می کند تا دو یا چند قطعه به راحتی و بسیار روان روی یکدیگر حرکت کنند.

در صورتی که کارکرد این قطعه را نادیده گرفته و از آن در دستگاه های صنعتی استفاده نکنید، اصطکاک بین قطعات تا حد زیادی افزایش یافته و باید قطعات را در فواصل زمانی کوتاه تعویض نمایید.

یاتاقان ها در مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردند که هر کدام از مدل ها در دستگاه ها و ماشین آلات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نحوه کارکرد این قطعه، جنس آن باید از مواد و آلیاژ هایی باشد که در برابر فرسایش و خوردگی مقاومت کند و بتواند انواع بار های شعاعی و محوری را تحمل کند.

انواع مختلف یاتاقان های صنعتی

یاتاقان ساچمه ای

یاتاقان غلتکی

یاتاقان محوری غلتکی

یاتاقان غلتکی مخروطی

یاتاقان مغناطیسی

یاتاقان های مخصوص ساختمان های ضد زلزله و …

شرکت فیدارگستر علاوه بر این محصول، محصولات صنعتی دیگری را مانند روغن صنعتی، زنجیر صنعتی، نخ نسوز، بلبرینگ صنعتی و … را به شما عزیزان عرضه می کند.

با مراجعه به صفحه محصولات ما، انواع یاتاقان ها و بلبرینگ های صنعتی را به همراه ویژگی و قیمت های آنها مشاهده کنید و به صورت مجازی و یا حضوری خرید مطمئنی را با ما تجربه کنید.

همچنین با مراجعه به صفحه تماس با ما، می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه ارتباط گرفته و از راهنمایی آنها بهره مند شوید.

با ما همراه باشید…

 

حتما بخوانید  شناخت انواع یاتاقان های صنعتی با برندهای معتبر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه