یاتاقان

یاتاقان لغزشی

یاتاقان لغزشی

در این مقاله می خواهیم درباره ی یاتاقان لغزشی و برخی دیگر از ویژگی های آن Situs Judi Slot Terbaik dan Terpercaya No 1 را در اختیار شما خریداران قرار دهیم .
یاتاقان لغزشی جز بسیار مهمی در یک بخش صنعتی به حساب می آید و در صورت آسیب دیدگی این بخش می توان گفت که اکثریت بخش ها کار خود را به درستی انجام نخواهند داد.

پس اهمیت یاتاقان های صنعتی بسیار مهم بوده و باید در خرید و فروش آن تمامی جوانب و ملاحظات لازم را در نظر گرفت.

یاتاقان در واقع تکیه گاه چرخنده پمپ به حساب می آید و در صورت شکستگی و یا عدم سالم بودن این وسیله تمامی قطعات داخلی پمپ دچار اشکال شده و حتی باعث تغییر شکل دادن محور پمپ ها خواهد شد. آسیب دیدن و تغییر شکل محور پمپ به مرور زمان باعث شکستگی آن نقطه شده و تمامی بخش های مختلف نیز از کار دست خواهند کشید.

یاتاقان لغزشی

انواع یاتاقان های صنعتی

همانطور که اشاره کردیم یاتاقان ها یک بخشی از مجموعه صنعتی می باشد که تمامی قطعات متحرک یا محور ها به آن تکیه داده و با خیال راحت به کار خود ادامه می دهند و در واقع یاتاقان، راهنما و تحمل کننده این اجزای متحرک می باشد.

در حالت کلی سه دسته یاتاقان در بازار وجود دارند که هر کدام به زیر بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند و عبارتند از:

یاتاقان های صنعتی مبتنی بر جهت نیرو، یاتاقان های لغزشی و یاتاقان های نوع غلتشی که نام دیگر آن همان Daftar Sbobet می باشد.

یاتاقان های مبتنی بر جهت نیرو شامل محوری و شعاعی بوده و یاتاقان های لغزشی هم به سه زیر دسته شامل:

چشمی، دو تکه و قابل تنظیم دسته بندی می شوند.

اما نوع سوم آن پرکاربردتر بوده و به بلبرینگ ها معروف هستند و زیر دسته های آن هم بسیار زیادتر می باشد و شامل:

UCC، UCFA، UCF، UCFC، UCFL، UCP، UCPA و … می باشند.

یاتاقان لغزشی

یاتاقان های صنعتی نوع لغزشی :

این یاتاقان ها برای تکیه وحفظ دردوجهت شعاعی ومحوری دراجزاء چرخشی استفاده می شوند.
یاتاقان های لغزشی به دودسته ی زیرتقسیم می شوند:
• یاتاقان های استوانه ای یا ژورنال
• یاتاقان های کف گرد محوری
یاتاقان های استوانه ای وکف گرد براساس شکل وکاربرد وعملکرد انواع مختلفی دارند.
این دسته از یاتاقان ها در هر دو نوع شعاعی و محوری قابل استفاده می باشد.

برای تحمل وزن و همچنین هدایت قطعات چرخشی در نوع شعاعی نیازمند محافظ شعاعی می باشد که ظاهر این محافظ به صورت یک پوسته سیلندری می باشد که در یک محفظه دیگر نصب می شود.

نوع محوری آن هم دارای محافظی می باشد که در داخل یاتاقان به وسیله رینگهای صلب اتصال پیدا کرده اند و علاوه بر این مورد از چندین بوش نیز به منظور محافظت بیشتر استفاده شده است.

 درباره ی فروش این محصول :

 
این یاتاقان صنعتی با کیفیت بسیار بالایی که دارد باعث شده تا خریداری این محصول گسترده شود و در شهر های دیگر ایران نیز طرفداران خود را داشته باشد قیمت این محصول نیز استاندارد بوده و تمامی صنعتگران به راحتی توانستند این محصول را خریداری کند.
 
خرید و فروش این محصول در سطح تهران آسان بوده و به دلیل محبوبیت زیادی که این محصول دارد به راحتی در تمامی فروشگاه‌های بازار پیدا می شود اما مسئله این است که ممکن است در برخی است فروشگاه ها این محصول را به صورت غیر اصل بفروشند به همین دلیل است که به شما توصیه می‌کنیم حتماً از یک فروشگاه معتبر که مشتریان زیادی دارد این محصول را خریداری کنید.
 
شما با مراجعه به فروشگاه فیدار گستر قادر خریداری انواع قطعات صنعتی از جمله یاتاقان صنعتی و یا انواع بلبرینگ هستید و می توانید از اطلاعات این محصول مثل قیمت و ویژگی آن ها مطلع شوید برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره تماس های موجود در صفحه اصلی در تماس باشید و یا به صفحه چت آنلاین مراجعه کنید
 
 

عوامل آسیب دهنده به این قطعه:

یاتاقان ها جز محصولات حساسی هستند که باید برای نگهداری آنها دقت لازم را داشته باشید و از انجام برخی فعالیت ها خودداری کنید.
از جمله این فعالیت‌ها خنک نکردن مناسب روانساز و یا روانکاری نامناسب است همچنین وجود پیچ های شل و عدم حمل محوری باعث آسیب رسیدن به این قطعات می شود.

درباره ی ما

با مراجعه به فروشگاه سایت مقاله خرید و فروش انواع محصولات صنعتی از جمله مدل فروش بلبرینگ اف آ گ و یا چگونگی خرید بلبرینگ skf  هستید همچنین طرح برای دریافت اطلاعاتی مثل چگونگی خرید و فروش یاتاقان و یا چگوگی فروش بلبرینگ اس کا اف با ما در ارتباط باشید
شرکت بازرگانی بلبرینگ فیدار گستر علاوه بر این محصول، محصولات پرکاربرد صنعتی دیگری را مانند نخ نسوز، زنجیر صنعتی، روغن صنعتی و … را با بهترین برند ها به فروش میرساند.

علاوه بر خرید حضوری، شما میتوانید با مراجعه به صفحات محصولات ما، به صورت غیر Daftar Pragmatic خرید خود را انجام دهید و مطمئن باشید که محصولات در کوتاه ترین زمان و با رعایت موارد حمل دقیق به شما تحویل داده خواهند شد.