یاتاقان

یاتاقان ماشین چیست

یاتاقان ماشین

 

امروزه یکی از پر کاربرد ترین یاتاقان های مورد استفاده یاتاقان ماشین می باشد. این یاتاقان همان طور که از نامش پیدا است در خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد. آگاهی در زمینه ی یاتاقان ماشین بسیار اهمیت دارد و در صورت نداشتن اطلاعات کافی باعث می شود که به موتور ماشین شما آسیب وارد کند و هزینه ی تعمیر آن نیز بالا بوده است پس بهتر است اطلاعات لازم را دریافت کنید. در ادامه قصد داریم بیشتر با با این محصول آشنا شویم.

ویژگی یاتاقان ماشین چیست:

از ویژگی های بارز  این یاتاقان می توانیم اول به تنظیم لقی در بین میل لنگ و سیلند, دوم به کاهش اصطکاک در بین میل لنگ و سیلند, سوم به مقاومت در برابر خوردگی و چهارم به کاهش اصطکاک در بین میل لنگ و شاطون اشاره کرد.

ویژگی یاتاقان ها :

این محصول صنعتی مانند قطعات مورد استفاده در صنعت نیاز به روان کار دارد و این روانکارها میتواند یک روغن صنعتی با جنسی مناسب باشد تا بتواند از آسیب دیدگی قطعات و خوردگی و سایش این محصولات جلوگیری کند و طول عمر آنها را افزایش دهد.
 
خرید و فروش انواع یاتاقان های صنعتی به همراه روانکارهای مورد نیاز آنها در فروشگاه سایت موجود می باشد و شما با مراجعه به فروشگاه ما قادر به خرید این محصولات از یک برند هستید همچنین برای هرگونه سوال قادر به دریافت اطلاعات از پشتیبانان ما هستید.
 
خرید و فروش محصولاتی مثل بلبرینگ و یاتاقان صنعتی بستگی به برندی دارد که به دنبال آن هستید برند های خارجی جنس مرغوب تری نسبت به برندهای ایرانی دارند امام دارای قیمت بیشتری نسبت به محصولات ایرانی هستند.
ما در فروشگاه خود از انواع این برندها در اختیار شما قرار داده ایم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

نشانه های خرابی

اگر بخواهیم از نشانه های خرابی این محصول بگوییم می توانیم به صدای اضافی از موتور ماشین در هنگام گاز دادن که اصطلاح آن یاتاقان زدن می باشد و همچنین از دیگر نشانه های آن موقعی که موتور ماشین قفل می شود و تحت هیچ شرایطی روشن نمی شود به علاوه وقتی که در دمایی که بیش از ظرفیت آن می باشد قرار گیرد قادر درست به انجام وظیفه خود نخواهد بود.

علت های  بارز یاتاقان زدن

از علت های یاتاقان زدن, بالا رفتن دمای موتور ماشین به عبارت دیگر داغ کردن آن می باشد برای جلوگیری از یاتاقان زدن باید منظم سرویس روغن ماشین را انجام داده به علاوه ماشین را چک اپ ماهیانه کنیم تا از مشکلات آن پیشگیری شود زیرا در غیر این صورت هزینه ی بالایی برای تعمیر آن در بر خواهد داشت. تنها دلیل خراب شدن یاتاقان ماشین نرسیدن روغن به این وسیله می باشد و در واقع مشکل اصلی آن روغن کاری موتور است.

جهت مشاهده قیمت محصولاتی نظیر قیمت زنجیر صنعتی و خرید و فروش یاتاقان ها و خرید بلبرینگ اس کا اف می توانید به مشاهده از سایت ما پرداخته و‌ آنها را با اطمینان کامل تهیه و خریداری کنید.

 

شرکت فیدارگستر

در هنگام خرید این محصول توجه داشته باشید که آن را از شرکت معتبر و معروف خریداری نمایید زیرا در غیر این صورت آسیب جبران ناپذیری به خودرو شما وارد می کند. بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر از شرکت های معتبر و موفق در زمینه توزیع انواع یاتاقان ها از جمله یاتاقان ماشین می باشد به علاوه سابقه ی دراز مدت و درخشانی در توزیع انواع بلبرینگ ها ،روغن صنعتی ،گریس ها ازجمله گریس نسوز و انواع زنجیر صنعتی نیز  دارد.

از اهداف اصلی این شرکت جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد و در این حیطه نیز موفقیت چشمگیری به دست آورده است. شرکت فیدارگستر تمامی محصولات خود را در کوتاه ترین بازده زمانی نه تنها به تهران بلکه به سراسر ایران در هر نقطه از ایران ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول کافی است تا با مشاوران ماهر و خبره ما تماس حاصل فرمایید.